Securifor paneelid

Securifor paneelid

Securifor paneelid

Securifor paneelide süsteemil on maksimaalse turvalisuse saavutamiseks spetsiaalselt välja töötatud  väikesed silmamõõdud, mis tagavad kindla jäikuse ja äärmise vandalismikindluse. Süsteemi iseloomustab eriti pikk kasutusiga ja erakordselt kõrge turvalisus.  Katsed, mille on läbi viinud spetsialiseeritud politseiüksused näitavad, et võrgul on kinnipidamisfaktor 40 x suurem võrreldes teist tüüpi aedadega.

Securifori paneeli peamine eripära seisneb selles, paneelil on liiga väiksed avad ning samas piisavalt vastupidav traat, mis tagab kõrgeima turvalisuse. Tegemist on kindla kaitsebarjääriga, mida on äärmiselt keerukas lõhkuda (traati pole võimalik tavaliste kääride või traadilõikajaga katki lõigata) ning üle ronida (paneeli silmad on liiga väiksed, et sõrme läbi silmuse lükata ning ronida).

Securifori paneelid sobivad kasutamiseks vanglate, sõjaväebaaside, lennuväljade, raudteede, jm. erilist turvalisust nõudvate objektide ümbritsemiseks.

 

Paneelid

Paneeli terastraadid on omavahel kokku keevitatud. Paneele on kahte tüüpi pinnakattega:
1. Kuumtsingitud paneelid (vähim tsingi kattekiht – 275 g/m2, mõlemalt poolt) vastavalt EN ISO 1461
2. tsink + PVC (vähim tsingi kattekiht – 275 g/m2, mõlemalt poolt) vastavalt EN ISO 1461. Tsingi peale kantakse nakkekiht ja lõpuks plastikukiht (vähemalt 100 mikronit).
Tsink + PVC paneelide nakkekiht ühendab suurepäraselt katva polüestrikihi.
PVC standardvärvitoon on RAL6005 (roheline). Muud värvitoonid eritellimisel.
Sobivad kasutamiseks vanglate, sõjaväebaaside, lennuväljade, raudteede, jm. erilist turvalisust nõudvate objektide ümbritsemiseks.